Julkaistu    |  Päivitetty 
Taru Tykkyläinen

Joulukausi nykäistään Enossa yhdessä käyntiin TILAAJILLE

Enon 4H-yhdistyksen toiminnanjohtaja Rico-Petteri Mutanen toteaa, että Black Friday -tapahtuman järjestelyt ovat jo hyvällä mallilla ja suunnittelutyö pääosin tehty. - Toivon mukaan porukka tulee paikalle yhteiseen joulukauden avaukseen. Taru Tykkyläinen Enon 4H-yhdistyksen toiminnanjohtaja Rico-Petteri Mutanen toteaa, että Black Friday -tapahtuman järjestelyt ovat jo hyvällä mallilla ja suunnittelutyö pääosin tehty. - Toivon mukaan porukka tulee paikalle yhteiseen joulukauden avaukseen.

Paikalliset yritykset ja 4H-yhdistys kutsuvat enolaiset Black Friday -tapahtumaan ensi viikon perjantaina.

Ensi viikon perjantaina koittaa vuodenkierrossa maailmanlaajuisesti merkittävä ostos- ja tarjouspäivä Black Friday. Enon 4H-yhdistys järjestää yhteistyössä lukuisten paikallisten yritysten kanssa Black Friday -tapahtuman Enon kirkonkylällä.

Hae sivuilta